Prodotti a carrello
 •  
  Nessun prodotto presente nel carrello
   

C’all Global +

Me Vodafone ke internet dhe thirrje drejt Italisė dhe jashtė saj

Minuta500Drejt gjithė numrave nė Itali
1000

minuta

drejt numrave Vodafone nė ShqipėriInformacione tė mėtejshme
Internet35 GB* 
Kostoja 11,99€* nė muaj
*Kushtet e ofertės tė disponueshme nga 12.6.2019

Me Vodafone C'all Global + telefonon drejt

Rumanisė

Kinės

Indisė

Pakistanit

Bangladesh

Perusė

dhe shumė vendeve tė tjera >
Dėshiron tė aktivizosh njė kartė tė re SIM Vodafone me kėtė ofertė apo tė ndryshoh ofertėn e kartės tėnde SIMGjej dyqanin mė pranė teje

Tė gjithė detajet

Detajet

Me C’all Global +, pėr 11,99 euro nė muaj, keni 500 minuta drejt tė gjithė numrave fiksė dhe celularė kombėtarė, deri nė 300 minuta pėr jashtė shtetit, minuta tė pakufizuara drejt numrave celularė Vodafone, 1000 minuta drejt numrave Vodafone Albania, 35 gigabajte nė rrjetin 4.5G dhe pėrdorim tė celularit inteligjent nė modalitet pike interneti. Oferta pėrfshin gjithashtu gigabajte pa kufi pėr tė kryer thirrje dhe videothirrje me anė tė internetit (VoIP) dhe biseda me aplikacionet e preferuara.
Me C'all Global + keni:
- 300 minuta 300 minuta drejt Argjentinės, Austrisė, Bangladeshit, Belgjikės, Bullgarisė, Kanadasė, Kinės, Kolumbisė, Republikės Ēeke, Danimarkės, Republikės Dominikane, Finlandės, Francės, Gjermanisė, Greqisė, Hungarisė, Indisė, Irlandės, Maltės, Meksikės, Holandės, Norvegjisė, Pakistanit, Perusė, Polonisė, Portugalisė, Rumanisė, Sllovenisė, Spanjės, Suedisė, Zvicrės, Mbretėrisė sė Bashkuar, SHBA-sė dhe numrave fiksė nė Australi, Brazil, Izrael dhe Marok.
- 40 drejt Bolivisė, Kilit, Ekuadorit, Egjiptit, Filipineve, Sri-Lankės, Nigerisė, Turqisė, Venezuelės dhe numrave celularė nė Brazil
- 1000 minutadrejt Vodafone Albania;
Nėse ju mbarojnė minutat pėr thirrjet me jashtė, do tė aplikohen tarifat e My Country tė pėrfshira nė paketė. Tarifat e MyCountry janė tė vlefshme edhe pėr thirrjet drejt vendeve qė nuk pėrfshihen nė C’all Global +. Nė pyetjet e shpeshta vijuese, zbuloni tė gjitha destinacionet dhe tarifat e MyCountry.

C'all Global + kushton 10 euro nė muaj, rinovohet automatikisht dhe kėrkon njė tarifė aktivizimi prej 15 eurosh, e zbritur nė njė tarifė promocionale prej 3 eurosh, e cila do tė debitohet sė bashku me tarifėn pėr muajin e parė. Tarifa promocionale vlen nėse nė kartėn SIM bėhen rimbushje prej 120 eurosh, tė cilat pėrdoren ndėrsa qėndroni me Vodafone. Pėrndryshe, do tė tarifohen 12 eurot e mbetura. Ēmimi pėr minutė llogaritet me sekonda. Tarifa e aktivizimit dhe kostoja e rinovimit tė parė mujor do tė zbriten nga krediti brenda 72 orėve nga aktivizimi.

C'all Global + mund ta aktivizoni vetėm nėse jeni klient me NIPT tė huaj. Ēmimi i C'all Global + debitohet paraprakisht dhe rinovohet automatikisht ēdo muaj. Nėse nuk keni kredite mjaftueshėm, oferta do tė rinovohet vetėm njė herė. Nėse kreditet mbeten tė pamjaftueshme pėr 6 rinovime, oferta do tė ēaktivizohet automatikisht. Me C'all Global keni 300 minuta drejt 37 vendeve, 40 minuta drejt 10 vendeve dhe 1000 minuta drejt numrave Vodafone Albania. Pėr listėn e vendeve tė pėrfshira nė ofertėn me 300 minuta dhe 40 minuta, vizitoni voda.it/myofferta

Pėr detaje tė mėtejshme rreth ēmimit tė thirrjeve drejt shteteve tė tjera, vizitoni voda.it/myc
Aplikacionet e pėrfshira nė ofertėn me gigabajte pa kufi dhe videothirrje me anė tė internetit (VoIP) janė Viber, imo, WeChat, Skype, WhatsApp, Google Hangouts, Telegram, Facebook Messenger, LINE, Tango Messenger, FaceTime, Google Duo, ooVoo, ICQ, Rebtel, fring, Vodafone Call+ dhe Message+, Talk Home App, Voxofon dhe JusTalk. Lista, e cila do tė pėrditėsohet vazhdimisht me shtime, mund tė ndryshojė pėr arsye pėrtej kontrollit tė Vodafone. Pėr shembull, pas njė kėrkese specifike qė tė pėrfshihet apo jo nė kėtė listė nga njė aplikacion qė pėrdoret pėr tė kryer thirrje dhe videothirrje me anė tė internetit (VoIP). Pėr listėn e pėrditėsuar tė aplikacioneve tė pėrfshira, vizitoni vodafone.it

Aplikacionet e pėrfshira nė ofertėn me gigabajte pa kufi pėr biseda janė Facebook Messenger, imo, WhatsApp, Skype, Telegram, Viber, WeChat, iMessage, Vodafone Call+ dhe Message+, Google Hangouts, Hallo, Google Allo, Slack, Signal, Discord, Dust, Wickr Me dhe Threema. Lista, e cila do tė pėrditėsohet vazhdimisht me shtime, mund tė ndryshojė pėr arsye pėrtej kontrollit tė Vodafone. Pėr shembull, nėse merret njė kėrkese specifike qė tė pėrfshihet apo jo nga aplikacionet e bisedave. Pėr listėn e pėrditėsuar tė aplikacioneve tė pėrfshira, vizitoni vodafone.it

Nėse i pėrdorni tė gjitha gigabajtet e pėrfshira, do tė bllokohen komplet shfletimi dhe gigabajtet pa kufi pėr thirrje dhe videothirrje me anė tė internetit (VoIP) dhe pėr biseda. Pėr tė vazhduar shfletimin, shtoni mė shumė gigabajte nė ofertėn tuaj, nė voda.it/piugiga ose duke pėrdorur aplikacionin My Vodafone.

Mund tė pėrdorni gigabajtet tuaja pėr shfletim APN nė mobile.vodafone.it, iphone.vodafone.it, wap.omnitel.it dhe web.omnitel.it

Pėr tė shfletuar me kėtė shpejtėsi, duhet tė keni pajisje tė aktivizuar dhe tė jeni nė zonė me mbulim 4.5G. Pėr listėn e pėrditėsuar tė pajisjeve tė aktivizuara dhe tė qyteteve tė mbuluara, vizitoni voda.it/giganetwork

Minutat dhe gigabajtet pa kufi u nėnshtrohen kushteve tė pėrdorimit tė drejtė dhe tė ligjshėm.

C'all Global + mund tė pėrdoret edhe nė shtetet brenda Bashkimit Evropian, nė pajtueshmėri me kėto kushte. Pėrjashtohen telefonatat ndėrkombėtare. Pėr informacion tė mėtejshėm dhe pėr tė mėsuar se sa gigabajte mund tė pėrdorni nė Bashkimin Evropian, vizitoni voda.it/euroaming

Kushtet pėr pėrdorimin e drejtė dhe tė ligjshėm gjenden nė Kushtet e Pėrgjithshme tė Kontratės nė faqen e internetit vodafone.it.

Vlefshmėria

Zėrat e mėposhtėm nuk pėrfshihen dhe do tė paguani sipas pėrdorimit:

- thirrjet drejt shėrbimeve me tarifa premium (899-892 etj.)

- thirrjet ose mesazhet me tekst drejt numrave tė ofruar nga kompanitė qė reklamojnė konkurse dhe/ose tė dhėnė gjatė programeve televizive dhe tė radios

- mesazhet me tekst

- thirrjet drejt numrave tė shėrbimeve tė dobishme, shėrbimeve tė Vodafone, mesazhet me figura, transferimet e thirrjeve, videothirrjet drejt kodeve tė shkurtra

- shėrbimet Call me dhe Recall, posta zanore dhe njoftimet e marrjes

C'all Global mund tė pėrdoret edhe nė shtete brenda Bashkimit Evropian, nė pajtueshmėri me kushtet e pėrdorimit tė drejtė dhe tė ligjshėm. Pėrjashtohen telefonatat ndėrkombėtare. Pėr mė shumė informacion, vizitoni voda.it/euroaming

Kushtet pėr pėrdorimin e drejtė dhe tė ligjshėm gjenden nė Kushtet e Pėrgjithshme tė Kontratės nė faqen e internetit vodafone.it.

Rinovimi i parė pėrkon me datėn e aktivizimit dhe ēdo rinovim zgjat pėr njė muaj.

Internet

Nėse i mbaroni gigabajtet qė pėrfshin oferta e lundrimit nė internet, thirrjet dhe telefonatat me anė tė internetit (VoIP) do tė bllokohen. Pėr tė vazhduar pėrdorimin e gigabajteve, shtoni mė shumė GB nė ofertėn tuaj nė voda.it/piugiga ose duke pėrdorur aplikacionin My Vodafone.
Mund t’i pėrdorni gigabajtet tuaja pėr shfletim APN nė mobile.vodafone.it, iphone.vodafone.it, wap.omnitel.it dhe web.vodafone.it.
Pėr tė shfletuar nė kėtė shpejtėsi duhet tė keni pajisje tė aktivizuar dhe tė jeni nė zonė me mbulim 4.5G. Pėr listėn e pėrditėsuar tė pajisjeve tė aktivizuara dhe tė qyteteve tė mbuluara, vizitoni voda.it/giganetwork

Jashtė

C'all Global pėrfshin Smart Passport +, e cila ju jep deri nė 60 minuta (30 hyrėse dhe 30 dalėse), 60 mesazhe me tekst dhe 500 MB pėr 3 ose 6 euro nė ditė nė vendet jashtė BE-sė dhe nė SHBA, vetėm nėse pėrdoret. Pėr mė shumė informacion, vizitoni voda.it/estero
Nėse udhėtoni nė Evropė, ju bėjmė tė ditur se nga data 15 qershor 2017, nė zbatim tė Rregullores Evropiane 531/2012, komponentėt e ofertės tuaj kombėtare pėr thirrjet, mesazhet dhe internetin do tė jenė tė vlefshme edhe nė vendet e Bashkimit Evropian. Pėr kėtė arsye, nuk do tė aplikohet asnjė tarifė shtesė pėr trafikun nė kėto vende, pėr sa kohė respektoni kushtet e pėrdorimit tė saktė dhe tė ligjshėm. 
Mund tė pėrdorni 3,6 GB e ofertės suaj kombėtare nė Bashkimin Evropian. Nėse i konsumoni gigabajtet qė mund tė pėrdoren nė modalitet roaming, do tė merrni njė mesazh njoftues dhe mund tė vazhdoni shfletimin me njė kosto shtesė prej 0,45 cent pėr megabajt. Pėr mė shumė informacion, vizitoni voda.it/euroaming

Nė vendet e Bashkimit Evropian qė nuk janė tė pėrfshira nė listė, si Zvicra, Turqia, Shqipėria dhe Monako, do tė vazhdojnė tė jenė tė vlefshme tarifat aktuale pėr jashtė shtetit. Pėr mė shumė informacion, vizitoni voda.it/estero ose seksionin Jashtė Shtetit tė aplikacionit My Vodafone.

Vodafone Plus

Me Vodafone Plus, pėr 2 euro nė muaj, ju pėrfitoni mesazhe tė pakufizuara, si dhe tė gjitha shėrbimet shtesė tė pėrfshira si: Voice Mail, Call Me dhe Recall, si dhe thirrjet 414 pėr tė kontrolluar kreditin e mbetur.

Vodafone Happy

Vodafone Happy ėshtė programi qė tė shpėrblen me Giga, minuta, aksesorė dhe ulje pėr produkte dhe shėrbime tė partnerėve tanė. Regjistrohu dhe grumbullo buzėqeshje me rimbushjet nėse je njė klient me parapagesė ose me faturat nėse je njė klient me kontratė. Pasi tė kesh grumbulluar buzėqeshjet e nevojshme, mund tė kėrkosh shpėrblimet e tua. Zbuloji tė gjitha nė voda.it/happy. Pėr ēdo euro shpenzim, grumbullon 10 buzėqeshje. E sa mė shumė qėndron me ne, aq mė shumė buzėqesh!
Nėse je njė klient Vodafone prej tė paktėn 3 vjetėsh, grumbullon 20 buzėqeshje pėr ēdo euro tė shpenzuar. Nėse je prej tė paktėn 10 vjetėsh, grumbullon plot 30. Por surprizat nuk mbarojnė kėtu. Ēdo tė premte, me Happy Friday, njė dhuratė ju pret nė aplikacionin My Vodafone.

Kontratė trasparente

Kontratė trasparente

Pėrse ėshtė e rėndėsishme tė njiheni me kushtet e kontratės?

Shih videon dhe lexo kontratat me fjalė mė tė thjeshta.


Trasparencė nė tarifa

Pėr mė shumė informacione lidhur me transparencėn e tarifave, kliko kėtu.

Paesi con 300 minuti

 • Argentina
 • Germania
 • Polonia
 • Austria
 • Gran Bretagna
 • Portogallo
 • Bangladesh
 • Grecia
 • Rep. Ceca
 • Belgio
 • India
 • Rep. Domenicana
 • Bulgaria
 • Irlanda
 • Romania
 • Canada
 • Malta
 • Slovenia
 • Cina
 • Messico
 • Spagna
 • Colombia
 • Norvegia
 • Svezia
 • Danimarca
 • Olanda
 • Svizzera
 • Finlandia
 • Pakistan
 • Ungheria
 • Francia
 • Perł
 • USA

Paesi con 40 minuti

 • Nigeria
 • Egitto
 • Cile
 • Ecuador
 • Filippine
 • Messico
 • Venezuela
 • Brasile
 • Turchia
 • Sri Lanka
 • Bolivia
 • Marocco

Seleziona la lingua

Romānesc

العربية

中國